KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11424652
nr 1142 4652
J Clare, fågelbo med ägg, 1800-tal, signerad, 24x29
Kondition: duk med skador, smärre färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 november 2017
kl 20:06:49
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr